PRÁCe - jednoduše pro každého!


AVEC trade nabízí práci v České a Slovenské republice v potravinářském, v elektrotechnickém a v automobilovém průmyslu. Vytváříme pracovní návyky lidí, kteří vstupují na trh práce, a posilujeme motivaci u pracujících lidí.


Aktuální: nabídka

 Turnusové pracovní pobyty

Organizujeme práci i v turnusových pobytech, které Vás nezavazují k dlouhodobé práci mimo domov. Na pracovní pobyt můžete nastoupit kdykoliv v průběhu roku. Délka jednoho pracovního turnusu je většinou tři až čtyři týdny. Po skončení turnusu se rozhodnete, jestli chcete dále pokračovat, anebo se vrátíte domů s vydělanými penězi. Turnusová práce je vhodná pro všechny zájemce bez rozdílu věku.

 Trvalé pracovní poměry

Výběr zaměstnání je jedním z důležitých mezníků v životě každého člověka. Naše společnost Vám nabízí zaměstnání při výrobě potravin, při montáži kabelových svazků a elektronických součástek. Tím že Slovenská republika se stává "automobilovou velmocí" i v naší společnosti najdete pracovní pozici v automobilovém průmyslu.


Aktuálně: A peníze?

Je dokázané, že každý jeden člověk prahne po uznání a potřebuje mít i peníze na zabezpečení svých životních potřeb. Proto děláme maximum, abyste si vydělané peníze užili co nejdřív.

  • Vyplácíme týdenní zálohy v hotovosti, anebo na účet.
  • Vyplácíme docházkové a motivační bonusy.
  • Věrností a loajalitou k naší společnosti si zvyšujete svoji mzdu.
  • Odmeňujeme i za zprostředkování nových kolegů.
  • Výplata mzdy v hotovosti ihned po skončení pracovního turnusu.

Klíč k Vašemu odměňování je způsob, který si Vy vytvoříte a nejvíc Vám "sedí".


Aktuálně: doporučujeme

  • Zdravotní průkaz s osvědčením pro práci s potravinami. Vyřídíte si ho u svého obvodního lékaře. Zdravotní průkaz nesmí být starší jako dva roky od data vydání, anebo data obnovení.
  • Evropský průkaz zdravotního pojištění. Vyřídíte si ho na pobočce svojí Zdravotní pojišťovny bezplatně.

Formulář na ruční vyplnění

Stáhněte si formulář ve formátu PDF, vyplňte ho a odošlete na naši adresu.

 Máte dotaz?