Vstup pro firmy


Poskytujeme klientům na míru šité řešení v personální oblasti a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto nebo je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může být úspěšná. Spojujeme lidi s prací úspěšně už 25 roků a jsme stabilní dodavatel pro naše všechny klienty.


Reference

Se společností AVEC trade spolupracujeme už od roku 1996 v oblasti dodávek pracovních služeb do naší potravinářské výroby. Na spolupráci oceňujeme jejich profesionální a hlavně operativní přístup k různým našim požadavkům při vykrývání našich měnících se potřebách výroby. Jsme přesvědčení, že naše obojstranná výhodná spolupráce bude pokračovat aj v budoucnosti.


Ing. Petr Zábojník, HAMÉ a.s.

Spolupracujeme se společností AVEC v oblasti manipulačních a balících činností. Tuto spolupráci hodnotíme dlouhodobě pozitivně a to zejména pro jejich stabilní spolehlivost a vysokou flexibilitu co je v oblasti výroby potravinářských výrobků nevyhnutnou součástí úspěchu.


Ing. Libor Bušek, Fruta Podivín a.s.

Během spolupráce se společností AVEC trade jsme vyzkoušeli několik poskytovaných služeb. V momentálním období nám společnost AVEC trade dočasně přiděluje zaměstnance. Se starostlivostí a servisem okolo dočasně přidělených zaměstnanců jsme nadmíru spokejní.


Martin Zapletal, Forschner s.r.o.

Na společnosti AVEC trade si ceníme nejvíce odborné znalosti, které zvyšují úroveň naší spolupráce.


PhDr. Mária Gajdošíková, TRW Automotive


Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás, vyplňte nám prosím krátký kontaktní formulář:

 Máte dotaz?